Apr 13, 2026 Zanechat vzkaz

Velkoobchodní cena Silicon Metal 3303|Hromadná dodávka na prodej

Silicon Metal 3303

Velkoobchodní cena Silicon Metal 3303

 

Popis:

Silicon Metal 3303je průmyslový silikon používaný při výrobě hliníkových slitin, metalurgii a aplikacích souvisejících se silikonem. Díky kontrolovanému obsahu nečistot poskytuje stabilní výkon pro uživatele, kteří potřebují praktickou rovnováhu mezi kvalitou a cenou. Tato stránka zobrazuje referenční cenu FOB a hlavní specifikace Silicon Metal 3303.

servis:

Můžeme poskytnout vzorky, produktová data, zkušební zprávy a další podpůrné informace, které vám pomohou materiál snadněji vyhodnotit. Velikost, balení, dodací podmínky a podrobnosti nabídky mohou být také projednány na základě vašich skutečných nákupních potřeb.

Získejte cenovou nabídku

Cena FOB velkoobchodního křemíkového kovu 3303

 

Položka Podrobnosti
Stupeň 3303
křemík (Si) Větší nebo rovno 99,4 %
železo (Fe) Menší nebo rovno 0,30 %
hliník (Al) Menší nebo rovno 0,30 %
vápník (Ca) Menší nebo rovno 0,03 %
Referenční cena 1470–1490 USD/MT
Obchodní období FOB
Přístav Přístav Huangpu

 

*Cena Silicon Metal 3303 FOB je obvykle ovlivněna požadavky na čistotu, velikost, způsob balení, množství objednávky a exportní port. Referenční cena uvedená na této stránce je pouze pro obecné tržní vodítko. Pro přesnou cenovou nabídku je lepší předem potvrdit požadovanou velikost, množství, balení a cílový port.

 

 

Velkoobchod Silicon MetalPodrobnosti o balení a doručení

  • Možnosti balení: 25 kg tkané tašky, 1 MT jumbo tašky nebo přizpůsobené podle vašich požadavků
  • Dostupné velikosti: 0-10 mm, 10-100 mm, nebo na míru vašim výrobním potřebám
  • Platební podmínky: T/T (telegrafický převod) nebo L/C (akreditiv)
  • Dodací lhůta: Do 10 pracovních dnů po obdržení platby předem
  • Služby: Bezplatné vzorky, zprávy o testech SGS/CCIC a návštěvy továrny jsou k dispozici na vyžádání

 

Získejte cenovou nabídku

 

 

Co ovlivňuje cenu Silicon Metal 3303?

Cena Silicon Metal 3303 se může lišit v závislosti na chemické čistotě, velikosti částic, způsobu balení, množství objednávky a způsobu dopravy. Konečnou nabídku mohou ovlivnit také podmínky vývozního trhu a náklady na elektřinu.

 

Jak získat přesnou velkoobchodní nabídku Silicon Metal 3303

Pro poskytnutí přesnější nabídky je užitečné potvrdit:

  • požadovaná velikost
  • objednané množství
  • způsob balení
  • cílový přístav
  • požadavek na doručení

Zašlete nám své požadavky a získejte nejnovější cenu FOB pro Silicon Metal 3303.

E-e-mail:sale@zanewmetal.com

 

Proč zvolit Silicon Metal 3303?

Silicon Metal 3303 je často vybírán kupujícími, kteří potřebují lepší kontrolu nečistot než nižší třídy, při zachování konkurenceschopné cenové hladiny. Je vhodný pro aplikace, kde je důležitá stabilní kvalita surovin, ale nejsou vyžadovány ultra-nízké limity nečistot.

 

FAQ

 

Otázka: Jaká je cena FOB Silicon Metal 3303?
A:Cena FOB Silicon Metal 3303 se obvykle liší podle množství, požadavků na velikost, balení a místa určení. Současná referenční úroveň je kolem 1470–1490 USD/MT FOB Huangpu Port.

Otázka: Jaká je specifikace Silicon Metal 3303?
A:Silicon Metal 3303 je běžně specifikován jako Si větší nebo rovný 99,4 %, Fe menší nebo rovno 0,30 %, Al menší nebo rovný 0,30 % a Ca menší nebo rovný 0,03 %. Obvykle je k dispozici přizpůsobená velikost a balení.

Otázka: K čemu se Silicon Metal 3303 hlavně používá?
A:Silicon Metal 3303 se používá hlavně při výrobě hliníkových slitin, metalurgii a některých průmyslových aplikacích souvisejících se silikonem, kde je potřeba mírné omezení nečistot.

Otázka: Co ovlivňuje cenu Silicon Metal 3303?
A:Cenu obvykle ovlivňují limity nečistot, rozsah velikostí, objednané množství, způsob balení, náklady na elektřinu a celkové{0}}poptávky nabídky na trhu s křemíkovým kovem.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi Silicon Metal 3303 a 2202?
A:Ve srovnání s 3303,Silicon Metal 2202má přísnější kontrolu nad nečistotami Fe, Al a Ca, takže je vhodnější pro aplikace vyšší{0}}třídy. Silicon Metal 3303 je často vybírán, když kupující potřebují rovnováhu mezi kvalitou a cenou.

 

 

 

Odeslat dotaz

Domů

Telefon

E-mail

Dotaz